Vis meny

Tilgjengelig digitalt!

Barne og juniorarbeidet sin nyeste plate med tittel For resten av livet er nå også tilgjengelig digitalt. Plata inneholder 7 egenkomponerte låter med sangere og musikere i juniorteamet.

  |   Av: Frode Daland  |   10.11.2014  |   Sang og musikk

Det var release-konsert på familiemøtet søndag 9. november med salg av plata i etterkant. Spente, ivrige og engasjerte sangere og musikere leverte en forrykende og innholdsrik konsert rettet mot barn og junior. Fikk du ikke med deg konserten anbefaler vi deg å få tak i CD´en som er en aktuell utgivelse for barn og unge, med et litt rocka uttrykk.

Plata koster kr. 150,- og kan bestilles direkte fra barne- og juniorarbeidet eller kjøpes i forbindelse med menighetens møter. Kan også kjøpes på iTunes eller der du pleier å kjøpe eller høre på digital musikk.


Les mer om bestillingsinformasjon og menighetens tidligere utivelser - trykk her!