Vis meny
Nye sanger ute nå!

Nye sanger ute nå!

Fredag 5. august hadde Filadelfia Kristiansand digital release på tre nye sanger...

  |   Av: Frode Daland  |   05.08.2016  |   Sang og musikk

Samtidig med barne- og juniorarbeidet sin digitale utgivelse av låten Avgjørende gir også menigheten ut to nye sanger. Anker er tittelen på den ene av to single´er som gis ut digitalt av Filadelfia Kristiansand under Sommerkonferansen, og som nå er tilgjengelig på iTunes eller der hvor du kjøper eller lytter til digital musikk. Dette er en låt hvor lovsangsleder Marte Hansen er vokalist på en sang med et mer elektronisk musikalsk uttrykk enn Filadelfia sine tidligere utgivelser.

Den andre sangen heter Jesus kan og har et litt mer rocka uttrykk, men med sitt fengende refreng er den lett sammenlignbar med flere av menighetens tidligere sanger. Vokalist er Åsmund Reksten Scheie. Kjøp den på iTunes eller lytt til musikken via Spotify, Tidal, Apple Music eller der hvor du vanligvis lytter til musikk. 

Søk etter Filadelfia Kristiansand eller sangtitlene for å finne dem.

Trykk her for å lese mer om disse og menighetens tidligere utgivelser!