Vis meny
Filadelfia Musikk på YouTube

Filadelfia Musikk på YouTube

Visste du at du kan finne lovsang og musikk fra menigheten på YouTube?

  |   Av: Eirik Urdal  |   14.08.2019  |   Sang og musikk

Lovsangs- og musikkarbeidet i menigheten har sin egen kanal på Youtube. På denne kanalen vil det fremover legges ut lyd og video fra menigheten. Her kan du finne live-innspillinger fra våre møter, produksjoner gjort i andre sammenhenger og for andre artister enn Filadelfia Lovsang. Gå inn nå og se den akustiske versjonen av Min Klippe fra taket av Q42.

I vår menighet har sang og musikk vært en sentral del av vårt virke og våre møter helt siden oppstarten i 1919. Nå, 100 år senere, har vi et yrende miljø av sangere, musikere, produsenter, fotografer og teknikere. Det er spennende å følge med på hva som skapes når kreative sjeler samarbeider om å peke på Jesus; vår største inspirasjon.