Vis meny
Q42 Regnskap AS

Q42 Regnskap AS

Q42 Regnskap AS er et autorisert regnskapsførerselskap med et kristens verdiståsted. Selskapet er en del av konsernstrukturen til Filadelfia Kristiansand.

  |   Av: Admin  |   17.01.2018 

Q42 Regnskap AS er et autorisert regnskapsførerselskap.

Byrået eies av Filadelfia Kristiansand AS og jobber med regnskapstjenester både internt i konsernet og utad for selskap som er naturlige i henhold til vår visjon. Kundeporteføljen består av ulike små og mellomstore selskap, enkeltmannsforetak, lag og foreninger, barnehager, skoler og menigheter. Vi er en del av et ekspansivt miljø og ønsker å være tilgjengelig for kunder over hele landet.

Byrået deler eiers fokus om å være en samfunnsbyggende aktør og å hjelpe enkeltmennesker.
Vi vil betjene våre kunder best mulig med våre tjenester, slik at de kan fokusere på sitt arbeid overfor sine kunder, samfunnet og egen næringsaktivitet.

I tillegg til kunder internt i konsernet, jobber vi med regnskapstjenester overfor mange ulike kunder på Sørlandet og i Norge for øvrig. Vår største kundemasse er selskap som er naturlig i henhold til vår visjon, slik som menigheter, ulike aksjeselskap, stiftelser, barnehager og skoler.

Vi har god kunnskap om bransjen og har stor innsikt i de prioriteringer og behov kundene våre har. Som byrå har vi god kjennskap til generelle og spesifikke lover, forskrifter og støtteordninger. I den grad vi har kapasitet tar vi også oppdrag for
ordinære næringskunder.

Byrået har per i dag seks ansatte. To av de ansatte er autoriserte regnskapsførere, hvor også den ene er registrert revisor. Ta gjerne kontakt for en uforpliktende samtale og en presentasjon av våre tjenester.

 


 

                         

Kontaktinformasjon

Jakob L. Berglund
Daglig leder
Registrert revisor, Autorisert regnskapsfører
Tlf: 950 57 634
jakob@q42regnskap.no

Helen Engedal
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 402 15 650
helen@q42regnskap.no

Wenche Egeland
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 982 68 468
wenche@q42regnskap.no

Hege Høyland
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 952 93 427
hege@q42regnskap.no

Lise Ruden
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 464 45 478
lise@q42regnskap.no
 
Gunvor Beate Lundeby
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 926 52 173
gunvor.beate@q42regnskap.no
 

Besøksadresse

Dronningensgt. 91
4608 Kristiansand