Vis meny
8. juni startet vi med faste sendinger på Visjon Norge!

8. juni startet vi med faste sendinger på Visjon Norge!

Det er snart ett år siden vi satte i gang med tv-satsingen vår. En drøm og visjon som har ligget i menigheten i mange år! Da første sending gikk ut under sommerkonferansen 2013 tok vi et stort skritt!

  |   Av: Margrethe Tveit  |   19.06.2014  |   Media

Siden den gang har vi streemet møter jevnt og trutt, overført fra Fellesmøtene, hatt ulike oppdrag ute, og laget sporadiske programmer som har blitt sendt på Visjon Norge. Blant annet har vi sendt møtene fra Sommerkonferansen i august, vitnesbyrd fra menigheten, og tv-utgaven av ”Vitalitet” med Kjell Haltorp.

Vi ønsker å bringe ut det vi produserer, og da vi fikk en forespørsel fra Visjon Norge om å ha fast sendetid på kanalen, kjente vi det var rett, og takket ja til det!

Alle våre program kan du se på TV Visjon Norge hver søndag fra klokken 12:00. Alle programmene legges også ut på våre egne nettsider - se her!
Vi tror det er en del av Guds plan for oss i nå ut til nasjonen vår, og at vi ved å sende på Visjon Norge får en stor g viktig talerstol å stå på!